هیئت ها و تکایای مذهبی گیلان برق موقت دریافت می‌کنند

هیئت ها و تکایای مذهبی گیلان برق موقت دریافت می‌کنند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان اعلام کرد: با هدف جلوگیری از بروز حوادث ناگوار و ایمنی، به هیئت‌ها و تکایای مذهبی استان برق موقت واگذار می شود.

گیل ندا،  به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان محمدتقی مهدی زاده ضمن تسلیت به مناسبت ماه محرم افزود: هیئت ها و تکایایی که برای برگزاری این مجلس مذهبی نیاز به برق موقت دارند به مدیریت توزیع برق شهرستان مربوطه مراجعه کنند .

وی با تأکید بر این که کارکنان شرکت توزیع برق در سراسر استان همواره آماده همکاری در تأمین برق مطمئن هستند، اظهار داشت: استفاده از روش های غیرفنی و غیر قانونی در تأمین برق، موجب بروز خطرات جانی و خسارت های مالی برای افراد خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان از مسئولان و خادمان هیئت های مذهبی و تکایا خواست،در طول سال و همچنین در ایام سوگواری، از لامپ های کم مصرف و پربازده و «ال ای دی» برای تأمین روشنایی مورد نیاز برای مجالس عزاداری استفاده کنند و از بکارگیری لامپ های کم بازده و پرمصرف از قبیل لامپ های مدادی و رشته ای پرهیز نمایند.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان افزود: به منظور جلوگیری از بروز حوادث ناگوار و ایمنی بیشتر شبکه، به هنگام حمل پرچم و علائم مخصوص عزاداری، ضروری است به تأسیسات و شبکه های توزیع برق توجه شود و فاصله مجاز (حداقل ۲.۵متر ) از شبکه رعایت شود.

مهدی زاده خاطر نشان کرد: تکایا و هیئت های مذهبی در هنگام بهره گیری از انشعاب برق، حتماً از ترمینال ها و پریزهای استاندارد استفاده کنند و تابلوهای ورودی برق را از دسترس کودکان و محیط های مرطوب خارج کرده و از خاموش شدن تمامی تجهیزات برقی در پایان مراسم، اطمینان حاصل نمایند.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

گیل ندا
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری گیل ندا، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه گیل ندا عضو شوید.