در نشست شهردار رشت با مدیران مناطق تاکید شد؛ از معرفی پروژه‌های عمرانی شاخص سال ۱۴۰۱ تا لزوم تسریع آسفالت ورودی های شهر

در نشست شهردار رشت با مدیران مناطق تاکید شد؛ از معرفی پروژه‌های عمرانی شاخص سال ۱۴۰۱ تا لزوم تسریع آسفالت ورودی های شهر

سید امیر حسین علوی شهردار رشت در جلسه با مدیران مناطق پنجگانه شهری نسبت به لزوم تسریع آسفالت ورودی های شهر رشت و محلات همچنین معرفی پروژه‌های عمرانی شاخص مناطق در سال ۱۴۰۱ تاکید کرد.

گیل ندا، سید امیر حسین علوی شهردار رشت در جلسه با مدیران مناطق پنجگانه شهری نسبت به لزوم تسریع آسفالت ورودی های شهر رشت و محلات همچنین معرفی پروژه‌های عمرانی شاخص مناطق در سال ۱۴۰۱ تاکید کرد.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت،  سید امیر حسین علوی شهردار رشت ظهر روز جمعه دهم دی ماه ۱۴۰۰ در جلسه با معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیران مناطق پنجگانه شهری و مدیر برنامه و بودجه که در شهرداری منطقه چهار برگزار گردید، تلاش جهادی را راهبردی که باید در دستور کار همه مدیران قرار داشته باشد خواند و اظهار داشت: با حرکت بر مبنای برنامه‌ ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می‌توانیم نیازهای شهر و شهروند را به تدریج عملیاتی کنیم.

شهردار رشت در خصوص روند انجام پروژه‌های آسفالت مسیرهای مواصلاتی ورودی به رشت هم مطالبی ابراز داشت و ضمن استماع گزارشات مدیران مناطق در این خصوص عنوان کرد: بهسازی آسفالت ورودی های شهر که در حال اجراست ، سرعت بیشتری به خود گیرد.

سید امیر حسین علوی کاشت درخت را یکی از بهترین روشها برای بهبود فضای سبز شهری دانست و تصریح کرد: اهمیت درخت و درختکاری با توجه به مشکلات زیست محیطی غیرقابل انکار است اما انتظار دارم به جای کاشت نهال و برای افزایش زیبایی بصری در سطح شهر از درختان با عمر بالا و مناسب محیط شهری استفاده شود.

وی به برنامه عزم خدمت و پروژه آسفالت محله محور اشاره کرد و افزود: در مورد اصلاح، رنگ‌آمیزی، نصب تابلو و چراغ روی سرعت‌ گیرهای سطح شهر هم انتظار می رود که فرآیند آن با اهتمام مدیران مناطق سریعاً عملیاتی شود.

شهردار رشت در این جلسه نسبت به معرفی چند پروژه‌ عمرانی شاخص در هر منطقه در سال ۱۴۰۱ تاکید کرد و افزود: مدیران مناطق پنجگانه باید چند پروژه‌ عمرانی شاخص و زیرساختی خود را سریعا اعلام نمایند تا بر اساس آن تخصیص اعتبارات پروژه ها در بودجه سال ۱۴۰۱ لحاظ گردد.

گفتنی است مدیران مناطق پنجگانه شهر رشت نیز در این جلسه هر کدام پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در مورد بودجه، آسفالت، درختکاری، برنامه ریزی نیروی انسانی، تخصیص اعتبار به پروژه‌های عمرانی، بررسی چارت نواحی نمونه و … اعلام نمودند.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

گیل ندا
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری گیل ندا، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه گیل ندا عضو شوید.