سرپرست فرمانداری رشت، تاکید کرد؛ تلاش برای بهره برداری از ساختمان نهاد توسعه و خانه سلامت محله عینک رشت همزمان با دهه فجر

سرپرست فرمانداری رشت، تاکید کرد؛ تلاش برای بهره برداری از ساختمان نهاد توسعه و خانه سلامت محله عینک رشت همزمان با دهه فجر

گیلان سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر تلاش دستگاه های متولی جهت بهره برداری از ساختمان نهاد توسعه و خانه سلامت محله عینک رشت همزمان با دهه فجر امسال، افزود: در کوتاه ترین فرصت مشکل تامین آب، برق و گاز این پروژه بایستی رفع شود.

گیل ندا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت‌؛ دکتر حمید رضا امام پناهی سرپرست فرمانداری رشت عصر امروز (سه شنبه) با همراهی معاون عمرانی فرمانداری، شهردار رشت، مدیر شبکه توزیع برق و مدیر شبکه بهداشت شهرستان رشت ساختمان نهاد توسعه و خانه سلامت محله عینک رشت بازدید کردند.

سرپرست فرمانداری رشت در حاشیه این بازدید با تاکید بر تلاش دستگاه های متولی جهت بهره برداری از ساختمان نهاد توسعه و خانه سلامت محله عینک رشت همزمان با دهه فجر امسال، افزود: با توجه به گذشت چند ماه از تکمیل پروژه احداث این دو ساختمان و عدم بهره برداری از آن، بایستی در کوتاه ترین فرصت مشکل تامین آب، برق و گاز این پروژه رفع شود.
دکتر امام پناهی با تاکید بر اینکه باز آفرینی شهرستان رشت نیازمند تعامل و همکاری  همه دستگاه‌ها با یکدیگر است، گفت: این دو پروژه با زیربنای ۱۰۰۰ مترمربع و با هزینه ای بالغ بر بیست و چهار میلیارد ریال از محل اعتبارات ستاد ملی بازآفرینی شهری جهت انجام برنامه های محله محور و توانمند سازی محلی احداث شده است.
وی افزود: تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان برای حل مشکل این پروژه به صورت جدی پای کار باشند تا مردم محله عینک از ظرفیت های ارزشمند این دو مجموعه همزمان با آغاز چهل و سومین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی بهره مند شوند.
گفتنی است پروژه‌های ساختمان نهاد توسعه و خانه سلامت محله عینک در قالب پروژه‌های بازآفرینی شهری در بافت سکونت‌گاهی غیر رسمی محله عینک شهر رشت اجرا شده که ساختمان خانه سلامت محله عینک به دستگاه علوم پزشکی استان و ساختمان نهاد توسعه نیز به شهرداری رشت تحویل خواهد شد.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

گیل ندا
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری گیل ندا، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه گیل ندا عضو شوید.