اخبار اصلی |#1abc9c

اخبار اصلی

تراز عملکرد حکومت ها ارتباط مستقیمی با پرستیژ و سطح مدیران آن می توان ارزیابی کرد و در این بین در کنار تخصص و تعهد، شخصیت فرد نیز لحاظ خواهد شد و افکار عمومی هر گاه در مقام قضاوت قرار گیرد شاید بیش از هر چیز مولفه نزاکت یک مدیر را قضاوت خواهد کرد.
گیل ندا،  این مقدمه اشاره به یک نقل قول از سوی میرزابیگی به عنوان رییس سازمان نظام پرستاری کشور دارد که در یک مصاحبه آنچه شایسته و بایسته خود است را به «دکتر سالاری» رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نسبت داده است که در این باب ذکر چند نکته را خطاب به این فرد لازم می دانیم
آقای میرزابیگی به طور حتم خضوع و فرهنگ مردم گیلان مجال نمی‌دهد که همسنگ و با ادبیات فراخور حال شما پاسخگوی افاضات حضرتعالی باشیم و از این باب خدمت جناب نسبتا محترمتان باید عرض کنم کارنامه عملکرد همه ما در تاریخ ثبت خواهد شد و مطمئن باشید مردم قدرشناس گیلان هیچگاه تلاش های دکتر سالاری را فراموش نخواهند کرد و این یاد سالاری همچون قهرمانی ها و انصاری ها در اذهان گیلانیان به نیکی ثبت خواهد شد چرا که این فرزند خلف گیلان زمین فارغ از دلبستگی به کرسی هایی که امثال شما برای رسیدن و حفظ آن بر هر ریسمان ناصوابی چنگ زدید فقط به خدمت اندیشید و هیچ گاه خود را آلوده آنچه امثال شما به آن اندیشید نکرد...
سالاری مردانه به پای مردم و تعهد و تعلق خاطر خود به گیلان ایستاد و محبوبیت امروز وی حتی در دور افتاده ترین روستاهای گیلان به همین دلیل است ولاغیر...
البته که ریشه های این هتاکی و گستاخی شما را درک می کنیم.
اینکه کارنامه ای تهی از خدمت داشته و هیچ گامی برای پرستاران این مرز و بوم برنداشتید و سبقه هیچ خود را با فرار به جلو و اتخاذ این قبیل مواضع که البته به بدسلیقه ترین شکل ممکن اتخاذ شده است پوشش میدهید.
آری درک می‌کنیم شما مسببین وضع موجودید و باید در برابر مدیران انقلابی و امتحان پس داده این انقلاب نگاهی از بالا به پایین و مواخذه گرایانه داشته باشید چرا که امثال سالاری هیچ گاه سر تعظیم در برابر خواسته های نابجای شما فرود نیاورد و عقده گشایی امروز شما کاملا قابل درک است.

ادب مرد بِه از دولت اوست...

این روزها و پس از تمجید آیت الله رییسی ریاست محترم جمهور و رییس دولت انقلابی از نگاه و اعتقاد مدیر گیلانی، شاهد فرافکنی و حملات کور برخی افراد به دکتر سالاری رییس خوشنام و موفق دانشگاه علوم پزشکی گیلان هستیم که ریشه یابی این موجِ تخریب، خالی از لطف نیست.

گیل ندا،  «در ابتدا به این می پردازیم که دکتر سالاری که بود و چه کرد؟؟؟
پزشک حاذق گیلانی و متخصص خوشنام قلب، روستایی زاده ای که با تلاش، پشتکار و البته ایمان خود مدارج ترقی را پیمود و به یکی از چهره های برتر در علم پزشکی در سطح کشور بدل شد و در این مسیر همواره با حفظ اصالت خود به بیماران خدمت کرد و این مهم زمینه ای برای محبوبیت وی گردید.
پس از حضور بر مسند دانشگاه علوم پزشکی گیلان میراث دار ویرانه ای از مدیران گذشته گردید لیکن در برابر حجم و انباشت مطالبات مردمی از نظام سلامت گیلان و وضعیت نابسامان امکانات و مطالبات کادر درمان، خم به ابرو نیاورد و با تلاش و پیگیری های شبانه روزی که اسناد آن موجود و قابل اثبات است مفهوم توسعه را برای نظام سلامت گیلانیان تعریف کرد به شکلی که بر پایه مستندات میتوان دوره ریاست سالاری بر دانشگاه را با چهار دهه انقلاب از لحاظ جذب امکانات و منابع مالی برای دانشگاه علوم پزشکی گیلان مقایسه کرد.

«سالاری برای گیلان یک سرمایه است...
با شروع بیماری کرونا و در روزگاری که بسیاری از مدعیان خود را از هر خطری مصون داشتند ناخدای کشتی سلامت گیلان بر عرشه ایستاد.
خطرات مبارزه با کرونا، هیولای ناشناخته آن روزها را به جان خرید لیکن یک گام به عقب برنگشت و همسنگ و حتی فراتر از پیشرفته ترین بیمارستان های دنیا دوشادوش همرزمان خود و کادر درمان در این جنگ نابرابر پنجه به پنجه کرونا پایدار ماند و گیلان به پایلوت مبارزه با کرونا در کشور و حتی در منطقه تبدیل کرد و در این راه با تقوی مثال زدنی خود و توکل به خدایی که با آن در معامله بود از هیچکس توقع ای نداشت.

«انقلابی ماندن هزینه دارد...
این روزها و پس از تمجید آیت الله رییسی از وی باز هم سکوت را پیشه کرد و در برابر ناملایماتی که مغرضین تدارک دیدند صبوری کرد و کما فی السابق از حق دفاع خود گذشت.
اما نکته قابل توجه ماهیت جریان رسانه ای است که این روزها اقدام به تخریب و ایجاد هجمه علیه سالاری کرده و با سیبل قرار دادن رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان رویای تضعیف بنیان دولت انقلابی را در سر می‌پروراند.
نکته قابل توجه لیدرهای جریان فوق هستند که بر حسب اتفاق از دوره فتنه تاکنون همواره دست در دست معاندین نظام در حال تخریب وجه نیروهای عقیدتی و مدیران جهادی می‌باشند که این خود مهری بر تایید افرادی همچون دکتر سالاری می‌باشد.

آری انقلابی ماندن هزینه دارد...

گیل ندا، متن این پیام به شرح زیر میباشد:

بسم رب شهدا و الصدیقین
با عرض سلام خدمت شهروندان عزیز شهر رشت

پس از انتشار خبری مبنی بر توقیف خودرو L90 متعلق به بنده بابت جریمه ۶ میلیون تومانی بر خود وظیفه دانستم توضیحی مختصر جهت تنویر افکار عمومی به عرض رشتوندان عزیز برسانم؛

اینجانب ابتدا بعنوان یک شهروند همچون دیگران خود را موظف و پایبند به قانون دانسته و از مجموعه نیروی انتظامی علی الخصوص عزیزان پلیس محترم راهور جهت تلاشهای شبانه روزی در انجام وظایف قانونی و امور محوله کمال تشکر و قدردانی را دارم.
لازم به ذکر است که تخلف مطروحه مربوط به سه سال اخیر بوده و در این مدت خودرو در اختیار همسر بنده قرار داشته است و حداکثر تخلفات ثبت شده نیز مربوط به تردد در ساعات منع رفت و آمد شبانه در دوره پاندمی بیماری کرونا می باشد که با توجه به افتخار حضور همسر بنده در جمیع کادر درمان و حضور شبانه روزی در محل خدمت در شرایط بحران امری ناگزیر بوده و مجوز تردد از مراجع ذیصلاح نیز در این خصوص اخذ گردیده بود که البته جریمه مذکور به دیده منت پرداخت گردید.
لیکن اینک که فضای رسانه ایی محیاست از پلیس محترم راهور نیز خواستارم با مبادرت به پاسخگویی مسئولانه نسبت به مطالبات نمایندگان مردم در طرح ها و پروژه های عمرانی شهرداری رشت که در جهت رفاه حال شهروندان در حال اجرا می باشد همانند ادوار گذشته بازوی محرک، همراه و راهگشا باشد و پیرو تذکرات اخیر بنده که در صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت و کمیسیون مربوطه بیان داشتم مطابق قانون عمل گردد.
در پایان به عنوان کوچکترین خادم شهروندان رشت و منتخب این مردم فهیم و صبور اذعان میدارم
«هستم بر آن عهد که بستم»
و در برابر هیچ فشار، فرافکنی و تهدیدی ذره ای از پیگیری مطالبات مردم شهرم و دفاع از حقوق شهروندان عقب نخواهم ایستاد و پیگرد قانونی افرادی که اطلاعات شخصی را بصورت نادرست و با انگیزه های ناصواب و مغرضانه در اختیار رسانه های محترم قرار دادند بر خود محفوظ میدارم.

گیل ندا،  در شرع مقدس اسلام بارها و بارها بر این امر تاکید شده است که قمار به هر شکل ممکن فعلی حرام می‌باشد و قمارباز را همواره مورد لعن مستحق عواقب و مجازات الهی دانسته است.
در نظام جمهوری اسلامی ایران نیز که قوانین آن بر پایه این شرع مقدس تدوین گردیده است قانون گذار مجازات سختی برای عوامل و بستر سازان این بزه پیش بینی کرده است.
در این بین امت جامعه اسلامی ایران نیز از سالهای پیش از انقلاب نیز این فعل حرام را همواره محکوم کرده و از آن دوری میکردند و جزو معصیت های پست و دنی می‌شمردند.
مردم ولایت مدار و متدین گیلان که سبقه دینی و فرهنگی قابل توجهی در تاریخ ایران دارند به تعصی از علمای بنام خود همواره پیش قراول مبارزه با این قبیل مفسده ها محسوب میشوند لیکن قریب به دو دهه است که این استان به ماوای قماری خانمان سوز و البته سازماندهی شده ای به نام «توتو» بدل شده که گویی هیچ عزمی برای ریشه کن کردن آن وجود ندارد!!!
قماری که تقریبا به صورت علنی و روزانه در شهرهایی همچون رشت و صومعه سرا و... مدیریت شده و ارقامی نجومی را در جیب عاملان و آمران آن سرازیر کرده که نتیجه آن ایجاد رانت و پولشویی در استان میشود...
قماری که قشر ضعیف و کشاورز و کارگر را هدف قرار داده و چه بسا خانواده هایی را که به خاک سیاه نشانده است و عاملی برای پاشیده شدن کانون گرم آنها گردیده است...
نکته قابل توجه فعالیت بی محابا و آزادانه این تبهکاران است که خبر از حاشیه امنیت قابل توجه اقایان قمارباز میدهد.
این رسانه از همین جا اعلام میدارد با توجه به اطلاعات و مستندات قابل توجه و محکمه پسند از بانیان و عوامل این شبکه مافیایی ضمن اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری با نهادهای امنیتی، نظارتی و قضایی تا حصول نتیجه و ریشه کن کردن و مجازات افرادی که مبادرت به این بزه میکنند و حامیان آنها دست از تلاش و افشاگری نخواهد کشید.
قابل به ذکر است اطلاعاتی جامع از صاحبین برگه های«توتو» و شبکه زیر مجموعه آنها و نوع عملکردشان در دست است که در گزارش های بعد به صورت شفاف منتشر خواهد شد.

گیل ندا،  متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتش جمهوری اسلامی به عنوان بخش جدایی ناپذیر نیرو‌های مسلح و مقتدر ایران اسلامی، یک نماد و تجلی ماندگار از عزت، اقتدار، پایمردی و شجاعت در مسیر حفظ دستاورد‌های انقلاب و کیان دین و کشور است که با غیرت و و سلحشوری در عرصه‌ها و صحنه‌های خطیر جانبازی و ایثارگر برای وطن اسلامی حاضر است.

در دوران دفاع مقدس، ارتش دلیر و مقتدر ایران اسلامی در سایه رهبری حکیمانه امام راحل؛ زیباترین و حماسی‌ترین صحنه‌های جانفشانی را با نهادن جان خویش در کف اخلاص خلق نمود و با تداوم در این راه همراه با دیگر نیرو‌های مردمی و مسلح و سپاهیان و بسیجیان، در صیانت از تمامیت ارضی میهن اسلامی با پیروی از رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با تمام قوا و توان، نقش و رسالت خود را ایفا می‌نماید.

ارتش جمهوری اسلامی در مقابله با شیوع کرونا با همه نیرو در راستای اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا؛ شجاعانه پا به میدان نهاد و در صحنه‌های خطیر این بیماری مهلک اوج ایثار و سلحشوری خود را برای حفظ سلامت و جان هموطنان به نمایش گذاشت.

تقدیر از سلحشوری‌ها و افتخارآفرینی‌های ارتش در مسیر حفظ نظام جمهوری اسلامی و عزت و اقتدار ایران، وظیفه آحاد ملت بزرگ و وظیفه شناس و ۲۹ فروردین، فرصتی مغتنم برای این مهم است.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام بویژه شهدای گرانقدر ارتش، فرارسیدن ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و حماسه آفرینی نیروی زمینی قهرمان را به محضر فرماندهی معظم کل قوا و مردم انقلابی ایران اسلامی و گیلان عزیز تبریک می‌گویم و از آستان خداوند سبحان، موفقیت و سربلندی این عزیزان را در حفظ و حراست از دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم.
حسین اسماعیل زاده
دادستان نظامی استان گیلان

واژه مسببین وضع موجود امروز به کلیدواژه ای در پس مطالبه تغییر عملکرد مدیران ضعیف گذشته در بسیاری از محافل از جمله حوزه ورزش به گوش می‌رسد.
گیل ندا، در این بین بررسی آمارهای موجود متاسفانه نشانگر این امر است که هیات بوکس استان گیلان به ریاست «بابک بردبار» یکی از ضعیف ترین عملکردها را دربین هیات های ورزشی استان گیلان داشته است و عمق فاجعه وقتی بیش از همیشه بروز میکند که سابقه بوکس گیلان همواره جزو نقاط قوت ورزش این استان بوده و چه از لحاظ کمّی و خیل طرفداران این ورزش مهیج و جذاب و چه از لحاظ کیفی تعدد قهرمان و ملی پوشان گیلان همیشه در بالاترین سطوح بوکس افتخار آفرین بوده است.
قابل توجه آقای جهانبخش آرمان مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان گیلان:
این روزها اخباری از کاندیداتوری خودخواسته بابک بردبار رییس هیات بوکس جهت یک کرسی بین المللی به گوش می‌رسد که البته این خبر فی النفسه باید باعث خشنودی همه اهالی ورزش و خانواده بزرگ بوکس گردد لیکن در این میان ذکر نکاتی قابل توجه است.
همان طور که همگان اذعان دارند هیات های ورزشی علی الخصوص در استانی همچون گیلان با سرانه فضای ورزشی حداقلی خواستگاه و شاید آخرین امید پرورش استعدادهای نوظهور و رشد قهرمانان موجود می‌باشد و از این نظر بسیار حایز اهمیت است و تحقق رویای بسیاری از جوانان این دیار مستلزم حضور تمام وقت افرادی است که به هر شکل تصدی ورزش مذکور را برعهده دارند و برای این امر دغدغه لازم در این افراد وجود دارد لیکن عملکرد بابک بردبار(با بررسی آمارهای موجود) با نکات فوق کاملا در تعارض است!
عاری از حقیقت نیست اگر بابک بردبار را مسبب وضعیت موجود در هیات و ورزش بوکس استان دانست و مطالبات بحق خانواده بوکس را از وی خواست گرچه تاکنون این پیگیری ها به جایی نرسیده و جناب بردبار هنوز در مقام پاسخگویی انتقادات برنیامده است و گویی در ادامه نیز چنین حقی برای علاقمندان به بوکس قائل نخواهد بود...
نکته قابل به ذکر اینجاست که بردبار در انتخابات مجمع هیات بوکس با ارائه مکتوبه ای به عنوان برنامه های پیش رو مدعی مواردی همچون:
عملکرد تشکیلاتی بر مبنای تشکل تیمی و بهره گیری از همه ظرفیتها، قبول مسئولیت شکستها، تشکیل کلاسهای مجزا در تمامی مقاطع، پشتوانه سازی برای بوکس گیلان، ایجاد وفاق و همدلی در خانواده بوکس گیلان، تجهیز رینگ های استاندار و سالن های بوکس و ایجاد کمیته اشتغال با هدف بکارگماردن قهرمانان و... گردید لیکن با گذشت بیش از دوسال از حضور وی بر مسند ریاست هیات بوکس نه تنها هیچ یک از موارد فوق عملی نگردید بلکه تمامی وعده های این فرد از جمله ایجاد همدلی در بین خانواده بوکس گیلان به دست فراموشی سپرده شد و هر روز بر انباشت اختلافات این هیات افزوده گردید!!
جناب آقای آرمان مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان گیلان حضرتعالی رسالت پرورش استعدادها و حفظ قهرمانان این دیار را برعهده دارید و با توجه به مشکلات موجود استدعا میشود به وضعیت نابسامان هیات بوکس ورود کرده و اگر جناب بردبار در پی تحقق رویاهای شخصی خود بوده و هیات بوکس گیلان را به چشم بال های پرواز خود میداند با انتخاب فردی دغدغه مند مانع از خسران بیشتر در این ورزش پرطرفدار شوید.

شهردار رشت گفت: پارک گیلانه، پارک سالار مشکات و باغ ژاپنی تا دهه فجر به بهره‌ برداری خواهند رسید.

گیل ندا، به گزارش ایلنا از رشت، سید امیر حسین علوی شهردار رشت، رویکرد شهرداری به ویژه در دوره مدیریتی جدید را مبتنی بر ایجاد نشاط اجتماعی، توسعه فضاهای سبز و پارک‌ها در سطح شهر برشمرد و اظهار داشت: تامین به موقع اعتبارات و اجرای هر چه سریعتر سه پروژه پارک سالار مشکات، پارک گیلانه و باغ ژاپنی در دستور کار قرار گرفت.

شهردار رشت تصریح کرد: بر همین اساس در حال حاضر عملیات اجرایی پروژه‌های پارک سالار مشکات و باغ ژاپنی در منطقه چهار و پارک گیلانه در منطقه یک به سرعت در حال انجام است و طبق برآوردهای به عمل آمده و بر اساس پیشرفت فیزیکی کار قرار است که در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری برسند.

سید امیر حسین علوی ادامه داد: پروژه فاز دوم پارک گیلانه از ۱۹ اسفند سال ۱۳۹۹ با هزینه‌ای بالغ بر ۴۴ میلیارد ریال با هدف افزایش سرانه فضای سبز و فضای تفرجگاهی آغاز شده است. این پارک به مساحت ۴۸۴۸ مترمربع و با ۲۴۳۵ مترمربع فضای سبز در نبش پل توحید به مرحله اجرا درآمده است و پیست دوچرخه سواری مسیر پیاده روی و اسکیت و ست ورزشی از جمله امکانات این پارک است.

شهردار رشت در مورد روند اجرای پروژه باغ ژاپنی هم با تاکید بر اینکه این پروژه از تاریخ ۳ تیر سال ۱۴۰۰ در دو فاز در حال اجراست، افزود: از اهداف پروژه باغ ژاپنی که به مساحت ۱۳۰۰ مترمربع در بخشی از پارک مفاخر رشت در حال احداث می‌باشد، می‌توان به رونق گردشگری شهر رشت، ایجاد و توسعه پارکهای عمومی و افزایش سرانه فضای سبز اشاره کرد.

وی با اعلام اینکه پارک سالار مشکات (یخچال طبیعی) سومین پروژه‌ای است که توسط شهرداری و از ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۹ تاکنون در حال اجرا است، یادآور شد: این پروژه به مساحت دو هکتار و هزینه‌ای بالغ بر ۷ میلیارد تومان به پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی رسیده است و مقرر گردیده تا پس از جداره‌سازی پارک، احیای هویت شهری نیز به آن اضافه شود.

جمعی از ساکنین محله معلولین رشت در دیدار با رئیس شورای اسلامی شهر رشت از حضور وی در محله معلولین رشت و پیگیری هایی که به منظور اجرای آسفالت و رفع دیگر مشکلات این محله رشت توسط وی و برخی از اعضای شورا انجام شد تقدیر و تشکر کردند.

گیل ندا،  به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای رشت در این دیدار با اشاره به اینکه شورای ششم رشت برای کار و خدمت صادقانه آمده است اظهار کرد: رفع مشکلات شهر و شهروندان بالاخص در محلات حاشیه ای رشت که سالهاست به واسطه کمبود امکانات و عدم توجه در توزیع عادلانه امکانات در مضیقه هستند از اولویت های شورای ششم است.

وی با تاکید به اینکه درب اتاق بنده در شورا همواره به روی شهروندان باز است افزود: محله معلولین رشت به لحاظ امکانات با کمبودهای فراوانی مواجه است و امیدوارم بتوانیم در این دوره فعالیتی از عمر شورا گام های خوبی در راستای رفع این کمبودها برداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به پیگیری های اعضای شورای ششم رشت به منظور تحقق وعده های انتخاباتی بیان کرد: رفع تبعیض ها، توزیع عادلانه خدمت در محلات حاشیه ای رشت و ... از جمله وعده های انتخاباتی بنده و همکاران شورایی ام بود که امیدوارم با عنایات پروردگار و تلاش شبانه روزی به آن جامع عمل بپوشانیم.

آسفالت بخشی از زمین ورزشی معلولین با هدف بهره مندی نوجوانان و جوانان ساکن محله

یکی از ساکنین محله معلولین رشت نیز در این دیدار با قدردانی از پیگیری های مداوم رئیس و اعضای شورای رشت مبنی بر رفع مشکلات این محله از گذشته تا به امروز اظهار کرد: پس از حضور رئیس شورا و برخی از اعضای شورای رشت و تاکیدات انجام شده به مدیران مربوطه ، چند روزی است که زیر سازی های مربوط به آسفالت در این محله توسط شهرداری منطقه آغاز شده است که به نوبه خودم از این بابت تشکر می کنم .

عارف قدرتی با بیان اینکه محله معلولین با مشکلات فراوانی مواجه است افزود: از ریاست شورای رشت تقاضا داریم در خصوص نصب سطل های زباله و همچنین نامگذاری مناسب این محله نیز به ما کمک کند.

وی با تاکید به اینکه برای رفع کمبودها نیازمند همراهی مردم و مسوولین هستیم گفت: آب شرب بهداشتی ، آسفالت زمین ورزشی معلولین با هدف فراهم نمودن مکانی به منظور بهره مندی نوجوانان و جوانان این محله و همچنین نصب تابلوی ایستگاه انصاری یکی دیگر از خواسته های ساکنین این محله است که امیدواریم با پیگیری ها و حمایت های رئیس و اعضای شورای رشت به زودی انجام شود.

تصور می کردیم محله معلولین فراموش شده است

یکی دیگر از ساکنین محله معلولین رشت نیز در این دیدار با اشاره به اینکه با مشاهده رئیس شورا در محله معلولین به ارائه خدمت در این محل پس از سالها امیدوار شدیم اظهار کرد: چند سالی بود که تصور می کردیم این محله به دست فراموشی سپرده شده است اما با حضور رئیس و برخی از اعضای شورا در محله معلولین و اقداماتی که در راستای انجام آسفالت و غیره با دستور شورا در دست انجام است امیدوار شده ایم.

وی با بیان اینکه دعای خیر ساکنین محله معلولین همراه رئیس و اعضای شورا است افزود: به نمایندگی از جمعیتی بالغ بر چهارصد نفر برای تشکر از اقدامات رئیس و اعضای شورا در این دیدار حضور داریم و امیدوارم این روند خدمات رسانی به محلات حاشیه ای توسط شورا تداوم داشته باشد.

قدردان مسوولین خدمتگزار هستیم

یکی دیگر از بانوان ساکن محله معلولین رشت نیز در این دیدار اظهارکرد: محله معلولین رشت سالها بود که به دست فراموشی سپرده شده بود ، اما اخیرا با حضور رئیس و برخی از اعضای شورا در این محله اقدامات خوبی به منظور رفع برخی از مشکلات در دست اجرا است.

این بانوی رشتی با تاکید به اینکه قدردان مسوولین خدمتگزار هستیم افزود: کمک و توجه به محلات حاشیه شهر را فقط نباید از بُعد مادی نگاه کنیم و حضور رئیس و برخی از اعضای شورای رشت در محله معلولین در کنار تمامی خدماتی که برای این محله به همراه داشت ، به لحاظ معنوی نیز پس از سالها امید را در قلب ساکنین این محله زنده کرد.

یکی دیگر از بانوان ساکن محله معلولین نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از خدماتی که اخیرا و با حضور رئیس و برخی از اعضای شورای رشت در این محل در دست اجرا قرار گرفته است اظهار کرد: به نوبه خودم از پیگیری ها و حمایت های مجموعه شورای رشت کمال تشکر دارم.

درباره ی ما

پایگاه خبری گیل ندا، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه گیل ندا عضو شوید.