با صدور پیامی ؛ دادستان نظامی استان گیلان، روز ارتش را به غیور مردان ارتش جمهوری اسلامی تبریک گفت

با صدور پیامی ؛ دادستان نظامی استان گیلان، روز ارتش را به غیور مردان ارتش جمهوری اسلامی تبریک گفت

گیل ندا،  متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتش جمهوری اسلامی به عنوان بخش جدایی ناپذیر نیرو‌های مسلح و مقتدر ایران اسلامی، یک نماد و تجلی ماندگار از عزت، اقتدار، پایمردی و شجاعت در مسیر حفظ دستاورد‌های انقلاب و کیان دین و کشور است که با غیرت و و سلحشوری در عرصه‌ها و صحنه‌های خطیر جانبازی و ایثارگر برای وطن اسلامی حاضر است.

در دوران دفاع مقدس، ارتش دلیر و مقتدر ایران اسلامی در سایه رهبری حکیمانه امام راحل؛ زیباترین و حماسی‌ترین صحنه‌های جانفشانی را با نهادن جان خویش در کف اخلاص خلق نمود و با تداوم در این راه همراه با دیگر نیرو‌های مردمی و مسلح و سپاهیان و بسیجیان، در صیانت از تمامیت ارضی میهن اسلامی با پیروی از رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) با تمام قوا و توان، نقش و رسالت خود را ایفا می‌نماید.

ارتش جمهوری اسلامی در مقابله با شیوع کرونا با همه نیرو در راستای اجرای فرامین فرمانده معظم کل قوا؛ شجاعانه پا به میدان نهاد و در صحنه‌های خطیر این بیماری مهلک اوج ایثار و سلحشوری خود را برای حفظ سلامت و جان هموطنان به نمایش گذاشت.

تقدیر از سلحشوری‌ها و افتخارآفرینی‌های ارتش در مسیر حفظ نظام جمهوری اسلامی و عزت و اقتدار ایران، وظیفه آحاد ملت بزرگ و وظیفه شناس و ۲۹ فروردین، فرصتی مغتنم برای این مهم است.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام بویژه شهدای گرانقدر ارتش، فرارسیدن ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی و حماسه آفرینی نیروی زمینی قهرمان را به محضر فرماندهی معظم کل قوا و مردم انقلابی ایران اسلامی و گیلان عزیز تبریک می‌گویم و از آستان خداوند سبحان، موفقیت و سربلندی این عزیزان را در حفظ و حراست از دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم.
حسین اسماعیل زاده
دادستان نظامی استان گیلان

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

گیل ندا
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری گیل ندا، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه گیل ندا عضو شوید.