مافیای «توتو» قمار سازمان یافته و منحصر به گیلان... / در سکوت مرگبار نهادهای نظارتی و امنیتی!!!

مافیای «توتو» قمار سازمان یافته و منحصر به گیلان... / در سکوت مرگبار نهادهای نظارتی و امنیتی!!!

گیل ندا،  در شرع مقدس اسلام بارها و بارها بر این امر تاکید شده است که قمار به هر شکل ممکن فعلی حرام می‌باشد و قمارباز را همواره مورد لعن مستحق عواقب و مجازات الهی دانسته است.
در نظام جمهوری اسلامی ایران نیز که قوانین آن بر پایه این شرع مقدس تدوین گردیده است قانون گذار مجازات سختی برای عوامل و بستر سازان این بزه پیش بینی کرده است.
در این بین امت جامعه اسلامی ایران نیز از سالهای پیش از انقلاب نیز این فعل حرام را همواره محکوم کرده و از آن دوری میکردند و جزو معصیت های پست و دنی می‌شمردند.
مردم ولایت مدار و متدین گیلان که سبقه دینی و فرهنگی قابل توجهی در تاریخ ایران دارند به تعصی از علمای بنام خود همواره پیش قراول مبارزه با این قبیل مفسده ها محسوب میشوند لیکن قریب به دو دهه است که این استان به ماوای قماری خانمان سوز و البته سازماندهی شده ای به نام «توتو» بدل شده که گویی هیچ عزمی برای ریشه کن کردن آن وجود ندارد!!!
قماری که تقریبا به صورت علنی و روزانه در شهرهایی همچون رشت و صومعه سرا و... مدیریت شده و ارقامی نجومی را در جیب عاملان و آمران آن سرازیر کرده که نتیجه آن ایجاد رانت و پولشویی در استان میشود...
قماری که قشر ضعیف و کشاورز و کارگر را هدف قرار داده و چه بسا خانواده هایی را که به خاک سیاه نشانده است و عاملی برای پاشیده شدن کانون گرم آنها گردیده است...
نکته قابل توجه فعالیت بی محابا و آزادانه این تبهکاران است که خبر از حاشیه امنیت قابل توجه اقایان قمارباز میدهد.
این رسانه از همین جا اعلام میدارد با توجه به اطلاعات و مستندات قابل توجه و محکمه پسند از بانیان و عوامل این شبکه مافیایی ضمن اعلام آمادگی جهت هرگونه همکاری با نهادهای امنیتی، نظارتی و قضایی تا حصول نتیجه و ریشه کن کردن و مجازات افرادی که مبادرت به این بزه میکنند و حامیان آنها دست از تلاش و افشاگری نخواهد کشید.
قابل به ذکر است اطلاعاتی جامع از صاحبین برگه های«توتو» و شبکه زیر مجموعه آنها و نوع عملکردشان در دست است که در گزارش های بعد به صورت شفاف منتشر خواهد شد.

اشتراک این مطلب

درباره نویسنده

گیل ندا
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

پایگاه خبری گیل ندا، خبرگزاری کلانشهر رشت

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه گیل ندا عضو شوید.